Podsumowanie konferencji!

Dziękujemy serdecznie za udział w konferencji JDD 2012!

Mamy nadzieję, że te dwa dni, były dla Was owocne zarówno pod kątem technicznym, jak i towarzyskim.

Łącznie było nas na konferencji prawie 450 osób z czego większość osób pojawiło się punktualnie o 9:00 pierwszego dnia (pamiętacie kolejkę z rana? )

Przed 9:40 wszyscy byli już na salach także można było rozpoczynać w 3 ścieżkach teamatycznych podzielonych tematycznie na dev, tests/tools i architektura.

Meritum, czyli wykłady i tutoriale – przez dwa dni konferencji odbyło się:

  • 21 prezentacji pierwszego dnia
  • mini sesja QA pod koniec pierwszego dnia
  • 15 prezentacji drugiego dnia
  • 3 tutoriale drugiego dnia
  • 1 warsztaty w przeddzień konferencji

Zbieramy już materiały z konferencji, zdjęcia znajdziecie TUTAJ, prezentacje opublikowaliśmy TUTAJ. W tym roku nagrywaliśmy też wszystkie prezentacje, także jak tylko przejdę proces rafinacji, wrzucimy je na stronę.

Pod koniec konferencji zebraliśmy ok 100 ankiet, gdzie mieliście możliwość wypowiedzenia jak podobało się tegoroczne JDD oraz subiektywnego ocenienia prezentacji, na których byliście.

Prze ocenie prezentacji ocenialiście prezentacje i zainteresowanie tematyką w skali od 1 do 5. Poniżej krótkie podsumowanie:

Mediany dla ocen prezencji to 3,76 a dla zainteresowania tematami to 3,88

Najlepiej odebrani prelegenci i prezentacje to:

Najbardziej interesujące tematy:

Niewątpliwie największym poważaniem wśród uczestników cieszyły się prezentacje Leonida, Sławka, Waldka, Adama i Jessici. Gratulujemy!

Dziękujemy też serdecznie za ciekawe pomysły i uwagi z ankiet konferencyjnych, mamy nadzieję, że część uda się zaimplementować przy kolejnej edycji i JDD 2013 będzie jeszcze większe i ciekawsze niż tegoroczna edycja. Do zobaczenia za rok!

Sławomir Jabs
JDD Organizing Committee
Fundacja Proidea

p.s. Wstępna data JDD 2013 to 14-15 października 2013!