Sponsorzy

Wszystkie Firmy zainteresowane współpracą przy JDD prosimy o kontakt mailowy na adres slawomir.jabs{@}jdd.org.pl

Złoci Sponsorzy

e-point

e-point SA to wiodący internetowy software house w Polsce. Tworzymy dedykowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji. Dostarczamy produkty wspomagające budowanie aplikacji internetowych.

Mówimy o sobie internet software house, jako że architekci systemów, inżynierowie i programiści stanowią zdecydowaną większość naszego zespołu. Od kilkunastu lat jesteśmy związani ze środowiskiem Java Enterprise (wcześniej J2EE, J2E), w którym staliśmy się ekspertami. Tworzymy dedykowane systemy internetowe na zlecenie naszych Klientów, a równolegle rozwijamy własne platformy programistyczne, na bazie których budujemy te rozwiązania. Od kilku lat prowadzimy prace nad uproduktowieniem naszych technologii – tak, aby służyły nie tylko nam, ale i innym deweloperom.

Inni mówią o nas agencja interaktywna, ponieważ przywiązujemy ogromną wagę do interfejsu użytkownika i ergonomii tworzonych przez nas systemów oraz marketingowego czy biznesowego sukcesu przedsięwzięcia

Klienci traktują nas jak partnera biznesowego i współpracują z nami przez lata. Staramy się dobrze zrozumieć model biznesu Klienta, a następnie stworzyć system, który ten model wspiera i rozwija. Często są to systemy, które pełnią krytyczną rolę w biznesie naszych Klientów.

Od kilkunastu lat rozwijamy własne platformy programistyczne, które pozwalają lepiej, szybciej i taniej zaspokajać złożone potrzeby naszych Klientów. Chcemy się podzielić zgromadzonym know-how z innymi deweloperami na całym świecie. Obecnie, w formie produktów, udostępniamy dwa narzędzia:

 • OneWebSQL – narzędzie klasy O/R mapping, o dwie klasy lepsze niż Hibernate
 • ActiveForms – narzędzie do tworzenia formularzy internetowych
 • eWnioski.pl – serwis, umożliwiający wypełnianie formularzy urzędowych online. Wypełnione wnioski można pobierać jako pliki PDF.
 • Więcej: www.e-point.pl

  Linki:

 • ActiveForms: http://pl.activeforms.com/
 • OneWebSQL: http://onewebsql.com/
 • eWnioski.pl: https://ewnioski.pl/
 • Luxoft

  Luxoft jest dostawcą usług biznesowych najwyższej jakości z możliwośą realizacji zadań globalnych. Usługi świadczone przez firmę pomagają w rozwijaniu partnerstwa z klientami w zapewnieniu rozwiązań krytycznych dla prowadzonych działalności. Dysponując ponad 5000 pracowników w 18 lokalizacjach na całym świecie i inwestując znaczące sumy w badania, możemy zaoferować najlepsze warunki realizacji usług i wsparcia dla wielu różnych branż.

  Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm informatycznych w Europie Wschodniej, aktywnie zatrudniamy specjalistów informatyki różnych specjalizacji. Dzięki ekspansji Luxoft, każdy pracownik i potencjalny kandydat zyskują wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

  Oddział Luxoft Poland, założony w 2010 r., z siedzibą w Krakowie, oferuje wszechstronne realizacje rozwijania aplikacji i produktów oraz prac nad specjalistycznymi rozwiązaniami dla branż: finansowej, podróżniczej i logistycznej. Obsługujemy obecnie globalne korporacje świadczące usługi finansowe i wielonarodowe korporacje logistyczne.

  W listopadzie 2011 r., praca oddziału Luxoft Poland została uhonorowana doroczną nagrodą Outsourcing Destination of the Year przyznawaną przez National Outsourcing Association.

  Luxoft daje wyjątkową możliwość:

  • udziału w ambitnych projektach realizowanych dla światowych liderów rynku w autentycznie międzynarodowym środowisku
  • pracy w sferach kompleksowego biznesu, na styku działalności gospodarczej i informatyki, z wykorzystaniem najnowszych zaawansowanych technologii
  • wzrastania zawodowego i rozwijania kariery
  • pracy z najlepszymi inżynierami
  • uzyskania satysfakcjonującej, bezpiecznej i dobrze płatnej pracy.

  Więcej informacji znajduje się w naszym serwisie: www.luxoft.com/careers

  e-point

  Oracle jest dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dowolnego rodzaju przedsiębiorstw i organizacji. Od ponad 30 lat Korporacja Oracle cieszy się pozycją lidera w dziedzinie oprogramowania do zarządzania informacją, obsługuje na świecie ponad 380 tys. klientów.

  Firma zatrudnia ponad 108 tys. specjalistów, zaś jej roczny obrót wynosi 37,1 mld USD (w roku finansowym 2012). Serwery baz danych, oprogramowanie warstwy pośredniej oraz narzędzia i aplikacje biznesowe, jak również usługi konsultingowe, szkolenia i asysta techniczna oferowane są w 145 krajach na całym świecie. Oracle współpracuje z ponad 20 tysiącami firm partnerskich. Siedziba główna Korporacji znajduje się w Redwood Shores w Kalifornii. Na liście klientów Oracle znajdują się wszystkie firmy z listy Fortune 100.

  W styczniu 2005r. Oracle połączył się z firmą PeopleSoft. Pod koniec stycznia 2006r. zakończył się proces łączenia z firmą Siebel, dzięki czemu Oracle stał się największym na świecie dostawcą oprogramowania CRM, przeznaczonego do zarządzania kontaktami z klientem. W roku 2008 Oracle dokonał akwizycji firmy BEA Systems, stając się największym dostawcą oprogramowania middleware. Dokonane niedawno połączenie z firmą Sun sprawiło, że Oracle wkroczył na nowy rynek – obszar sprzętu komputerowego.

  W 1992 r. powstała firma Oracle Polska. Obecnie zatrudnia ona 345 osób i współpracuje z 300 firmami partnerskimi, produkującymi oprogramowanie dla obsługi przedsiębiorstw. Aby móc dostarczyć odbiorcom rozwiązania kompleksowe i najlepsze pod względem technologicznym, Oracle ściśle współpracuje z integratorami systemów i z wielkimi światowymi producentami sprzętu komputerowego.

  Srebrni Sponsorzy

  j-labs

  j-labs prowadzi działalność w zakresie outsourcingu specjalistów IT oraz audytów systemów informatycznych. Zatrudniamy specjalistów z obszaru technologii Java/JEE oraz bezpieczeństwa i jakości systemów informatycznych. Naszą misją jest ciągły rozwój, doskonalenie usług i rzetelność w stosunku do Klienta i Pracownika.

  Konsultanci j-labs pracują dla wiodących firm z sektorów IT, bankowości i finansów, produkcyjnego, inżynierii i automatyki, między innymi: ABB Sp. z o.o., Alior Bank S.A., Software Mind S.A., LexisNexis Polska Sp. z o.o.

  Naszym pracownikom zapewniamy możliwość udziału w złożonych projektach dla dużych organizacji, dobre warunki finansowe, a także rozbudowany pakiet szkoleń i certyfikacji. Dzięki własnemu programowi rozwoju i weryfikacji kompetencji, Klientom j-labs dajemy całkowitą pewność deklarowanej wiedzy i umiejętności naszych konsultantów.

  Dowiedz się więcej na www.j-labs.pl

  EPAM

  EPAM Systems jest liderem usług outsourcingowych w dziedzinie inżynierii oprogramowania w Europie Środkowo – Wschodniej.

  EPAM Systems powstał w 1993 roku w USA. Firma ma 34 lokalizacje w 12 krajach, m.in.: w USA (Newtown), Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii, Rosji, na Ukrainie, na Węgrzech, a od ponad roku także w Polsce – w Krakowie i we Wrocławiu. Obecnie zatrudnia ponad 9000 pracowników, z czego ok. 2200 pracuje w jednym z największych oddziałów firmy znajdującym się w Mińsku na Białorusi. Realizują oni setki innowacyjnych projektów IT dla klientów z całego świata, za które otrzymali liczne nagrody i wyróżnienia.

  Polski oddział powstał w Krakowie na początku ubiegłego roku i wspiera m.in. największych graczy z branży finansowej realizując dla nich zaawansowane projekty IT.

  EPAM Systems pracuje dla:

 • 78 niezależnych producentów oprogramowania,
 • 35 firm z branży finansowej, w tym 4 światowych banków inwestycyjnych,
 • 17 firm z listy Fortune 500,
 • 9 światowych liderów z branży turystycznej, hotelarskiej i obsługi klientów,
 • 3 z 5 największych na świecie producentów oprogramowania.
 • Dołącz do nas na Facebooku oraz Goldenline:

 • www.facebook.com/Epam.Poland
 • www.goldenline.pl/firma/epam-systems-poland-sp-z-o-o

  UBS

  UBS czerpie ze 150-letniej tradycji w świadczeniu usług finansowych dla klientów prywatnych i instytucjonalnych oraz organizacji na całym świecie, a także dla partnerów handlowych i osób prywatnych w Szwajcarii. Oprócz głównych siedzib firmy mieszczących się w Zurichu i Bazylei, UBS posiada swoje biura w ponad 50 krajach, w tym w również w najważniejszych centrach finansowych i zatrudnia łącznie około 63 500 pracowników.

  UBS Poland Service Centre (UBS PSC) powstało w 2007 roku i odgrywa istotną rolę w realizacji celu UBS, jakim jest bycie wiodącą instytucją finansową o globalnym zasięgu. UBS PSC ma za zadanie dostarczyć jednostkom biznesowym tzw. usługi wspierające, czyli np. HR, IT, Marketing & Kominikacja i wiele innych.

  W naszym dziale IT świadczymy pełen zakres usług w tym: tworzenie oprogramowania, kontrola jakości, wsparcie produkcyjne, analiza systemów oraz analiza ryzyka IT. Odgrywamy znaczącą rolę na wielu poziomach tworzenia oprogramowania oraz wprowadzania udoskonaleń w w portfolio aplikacji, zapewniając najwyższą jakość wytwarzania oprogramowania. Na swoim koncie mamy długą listę zakończonych sukcesami projektów i inicjatyw odpowiadających na globalne i komercyjne potrzeby naszej firmy.

  Nasi eksperci bezpieczeństwa IT oceniają zagrożenia w odniesieniu do szerokiego spectrum systemów informatycznych oraz dostawców, a także przygotowują rekomendacje, mające wspomagać tworzenie planów zarządzania ryzykiem. Co więcej, koordynujemy proces szacowania ryzyka na skalę globalną i wspierając w tym inne zespoły UBS IT na świecie.

  Aby sprawdzić naszą ofertę ról IT, zapraszamy na stronę: www.ubs.com/polandcareers

  SII

  Sii jest jednym z liderów na rynku IT oraz Inżynierii. Od ponad 30 lat wspieramy naszych Klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej m.in. automatyki, robotyki i mechaniki.

  W Polsce Sii istnieje od 2006 roku, obecnie ma 6 oddziałów: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków oraz Łódź, jednak realizuje projekty na terenie całego kraju.

  W Sii najważniejsi są ludzie. Poszukujemy osób otwartych i pogodnych, a przy tym kompetentnych i profesjonalnie podchodzących do swoich obowiązków. Dzięki szybkiemu rozwojowi Sii, dołącza do nas co miesiąc ponad 35 Pracowników.

  W tym roku Sii otrzymało wyróżnienie dla najlepszej firmy IT w Polsce przyznawane przez Computerworld.

  Dowiedz się więcej o Sii na: http://www.pl.sii.eu/pl/

  BBH

  Brown Brothers Harriman (BBH) is a privately-held financial institution that has been a thought leader and solutions provider for almost 200 years. We serve the most sophisticated individuals and institutions with expertise in Corporate Banking, Mergers & Acquisitions Advisory, Investment Management, Wealth Management, and Investor Services. Our 5,000 colleagues operate globally from 17 cities. Our technology team is critical to our outstanding client experience by delivering broad, comprehensive solutions–bringing one global technology platform to our clients. Our operating models deliver the highest levels of automation, efficiency, and utilize applications that are light and adaptable to incorporate future trends.

  We maintain a strong commitment to developing unique applications that provide our clients with innovative, value-added products and solutions that help to achieve maximum visibility into their information. These applications include a variety of reporting vehicles and cutting edge technology products and services like Infomediary, InfoFX, InfoAction and InfoFX Dealboard. Our next generation Client Information Experience (CIE) portal is being developed with the latest technology and is being rolled out by product as development completes.

  BBH is committed to diversity, innovation and globalization. Our culture is driven by our goal to provide the best solutions and services to our clients.

  Sponsorzy

  Retrospective

  Retrospective Log Analyzer to nowe narzędzie stworzone przez szwajcarską firmę centeractive ag, które umożliwia szybsze i łatwiejsze przeszukiwanie dużych zbiorów logów na wielu serwerach jednocześnie.

  Aplikacja powstała w odpowiedzi na brak adekwatnego narzędzia, które wspierałoby testerów, działy wsparcia oraz środowisko deweloperów w problemach, z którymi mierzyli się na co dzień od wielu lat. W cenetractive uważamy, że analiza logów to trochę jak szukanie igły w stogu siana: istenieją setki logów rozproszonych na wielu serwerach, a przeszukiwanie ich to uciążliwy i czasochłonny proces. Retrospective to intuicyjne i szybkie rozwiązanie problemu.

  Spośród innch narzędzi wyróznia się prostotą obsługi oraz szybkością działania, co bezpośrednio przekłada się na redukcję kosztów.

  Główne cechy aplikacji to:

  • przeszukiwanie w trybach ‘search’ oraz ‘tail’
  • zaawansowane filtrowanie
  • ultra szybkość
  • szybka i łatwa instalacja oraz konfiguracja
  • możliwość uruchomienia na systemach Windows, Linux oraz MacOS

  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę: www.retrospective.ch

  Allegro Group

  Grupa Allegro to unikatowa firma, która równocześnie jest pionierem i liderem w sektorze e-commerce w Europie. Grupa Allegro to grupa firm zarządzająca 75 platformami w ponad 20 krajach. Poza Allegro.pl, polska grupa obejmuje:

 • - system porównywania cen on-line Ceneo.pl
 • - lokalny serwis reklamowy Tablica.pl
 • - serwisy tematyczne: otomoto.pl, otoDom.pl, mojeauto.pl, otoWakacje.pl, Markafoni.pl, Citeam.pl, CoKupic.pl
 • - iStore.pl
 • - platformy finansowe PayU i Bankier.pl
 • Wszyskie usługi I platform mają na celu wspieranie handle internetowego na każdym etapie – od wyboru dóbr, poprzez porównanie cen i zamówienie, aż do bezpiecznej płatności online.

  Dołącz do nas – cechy, które doceniamy, to: dociekliwość, wpływ, otwartość, pasja, szybkość, przyjemność, szacunek, bezinteresowność oraz szczerość. To te cechy sprawiają, że nasza firma jest jedyna w swoim rodzaju i odnosi sukcesy. Każdego dnia poszukujemy nowych wyzwań, nowych horyzontów, tworzymy rewolucyjne technologie. Czerpiemy z twórczej energii ponad 3000 młodych specjalistów. Pracując razem, jesteśmy liderem w e-commerce, ale sukces nie zmienił nas – wciąż jesteśmy, kim jesteśmy.

  Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij nam swoje CV I list motywacyjny w języku polskim I angielskim na adres: praca5@allegro.pl

  Więcej informacji można znaleźć na: www.kariera.allegro.pl

  JetBrains

  JetBrains s.r.o. is a world-leading vendor of professional software development tools.

  At JetBrains, we have a passion for making people more productive through smart software solutions (http://www.jetbrains.com/products.html) that help them focus more on what they really want to accomplish, and less on mundane, repetitive „computer-busy” work.

  Sponsor Internetu i Gamezone

  EPAM

  Poniżej znajdą Państwo listę sponsorów poprzedniej edycji

  Złoci Sponsorzy

  e-point j-labs

  Srebrni Sponsorzy

  Lumesse Luxoft SII

  Sponsorzy

  Redhat WITS

  Sponsor Afterparty

  WITS


  • jdd

  Organizator

  Złoci sponsorzy

  Srebrni sponsorzy

  • EPAM
   • j-labs
    • UBS
     • Sii
     • Sponsorzy

      Sponsor Afterparty

      Sponsor Internetu i Gamezone

      • EPAM
      • Patroni medialni

       • Teetbee
       • helion
       • Polish JUG
       • Poznan JUG
       • SDJ
       • naukaJavy.pl
       • pcfoster
       • pcfoster
       • pcfoster